Jednoduché a rychlé čištění klimatizace

Zdeněk Fiala Zdeněk Fiala 30 let v oboru

Hygienický sprej je ideální prostředek pro čištění klimatizačních systémů. Je účinný proti bakteriím, houbám a virům.

Trápí vás, nebo vaše děti dráždivý kašel, trpíte alergií, nebo chcete jen prostě v autě dýchat čistý vzduch ? Pak vám doporučuji alespoň 2 x ročně aplikovat Hygienický sprej LOCTITE SF 7080.   

LOCTITE SF 7080 je víceúčelový dezinfekční sprej. Vyhovuje evropským směrnicím pro virucidní, baktericidní a fungicidní produkty. Produkt obsahuje dvě biocidní složky, které mají biocidní efekt na široké spektrum bakterií, mikroorganismů a obalených virů. Přípravek rovněž odstraňuje nepříjemný zápach způsobený mikroorganismy, kouřením apod. Po použití zanechává příjemnou mentolovou a eukalyptovou vůni. Nepoškozuje ani nezanechává skvrny na tkaninách nebo kování.

  

Hlavní výhody LOCTITE SF 7080 :
Malý, rychlý a pohodlný sprej je vždy po ruce.
Víceúčelový čisticí a dezinfekční prostředek. Lze použít na povrchy a klimatizační systémy.
Účinný proti bakteriím, plísním a obaleným virům ve vzduchu a na kontaminovaných površích.
Virucidní účinky testovány dle normy EN 14476. Baktericidní a fungicidní účinky testovány dle norem EN 1040, EN 1276 a EN 13697.
Příjemná a svěží vůně mentolu a eukalyptu.
Funguje již za 15 minut.

Svěží mentolová a eukalyptová vůně nahradí nepříjemný zápach. Prostředek je také použitelný pro odstranění zápachů z tabáku a zvířat. Snadná aplikace umožňuje použít čistič klimatizace v kabinách kamionů, dodávek, v karavanech a lodích. Je také ideální pro použití v domácnosti, na veřejných místech, hotelích a na pracovištích.