Vybíráme olej do zahradní techniky

Zdeněk Fiala Zdeněk Fiala 30 let v oboru

Pro dlouhou životnost vaší zahradní techniky doporučuji maziva MOL Dynamic Garden.    

Většína z nás má doma nebo na chalupě nějakou zahradní techniku. Ať už třeba sekačku, křovinořez nebo motorovou pilu. Osobně používám a doporučuji maziva od výrobce MOL z ucelené prémiové řady Dynamic Garden.  

Maziva MOL Dynamic Garden pro zahradní techniku zajišťují maximální ochranu strojů a zařízení pracujících při vysokých otáčkách a teplotách, a to i při vysokém zatížení.
Tato maziva splňují, a ve většině parametrů překonávají, požadavky předních OEM zahradní techniky na maziva. Během použití se netvoří žádné usazeniny, takže stroje mohou pracovat na maximální výkon.

Celoroční Syntetický motorový olej pro čtyřtaktní zahradní stroje
MOL Dynamic Garden 4T 10W-30
Motorový olej pro čtyřtaktní motory zahradní techniky včetně sekaček, traktorů na trávu, kultivátorů, dezintegrátory, sněžných pluhů a sněžných fréz a generátorů, používaných celoročně.


Sezónní motorový olej pro čtyřtaktní zahradní techniku
MOL Dynamic Garden 4T 30/40
Sezónní motorový olej pro čtyřtaktní motory zahradní techniky, včetně zahradních traktorů, sekaček, kultivátorů, dezintegrátory a generátorů, od jara do podzimu. Olej splňuje specifikace předepsané výrobci Briggs & Stratton a Tecumseh.

Motorový olej pro dvoutaktní zahradní stroje
MOL Dynamic Garden 2T
Vysoce výkonný motorový olej pro dvoutaktní motory s mazáním směsí benzínu a oleje a vstřikováním oleje zahradní techniky, jako například sekačky na trávu, křovinořezy, strunové sekačky, zastřihovače okrajů, postřikovačů,řetězových strojů a řetězových pil. Je doporučován výrobci Stihl a Husqvarna. 

  

Olej na mazání řetězových pil
MOL Dynamic Forest
Olej na mazání ručních řetězových pil používaných v lesnictví. Je výborný pro všechny typy řetězů a pro celoroční používání. Má vinikající přilnavost, výrazně snižuje opotřebení článků řetězu, zubů a vodící lišty. Vhodné pro těžbu dřeva po celý rok.


Vysoký výkon + Spolehlivá ochrana + Dlouhá životnost strojů = MOL Dynamic Garden