Podporujeme

Naše společnost ELO TOMAN s.r.o. sponzoruje sportovní aktivity ve svém okolí.

TRIKANEC 2023

Jsme hlavním partnerem triatlonu - komplexního závodu o titul TRIKANEC, který se konal 24.6.2023
Tento závod zahrnuje plavání v řece Orlici a to 0,5 km, cyklistiku 20 km směrem na Líšnici, Pastviny a zpátky na hřiště do Žamberku, běh 5 km. Součástí je i doprovodný závod malých závodníků „divokých selátek“. Celkem se zúčastnilo 120 závodníků.

ŽAMBERSKÝ DUATLON

S radostí Vám oznamujeme, že jsme se stali partnerem 33. ročníku Žamberského duatlonu, který je již 13. rokem pořádán jako MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY. Závod se konal 16.9.2023 v Žamberském zámeckém parku.
Tratě hlavního závodu: běh 5 km, kolo 20 km, běh 3 km. Nedílnou součástí je závod žactva, mini duatlon pro předškolní děti a malé školáky.

ŠACHISTA TOMÁŠ MÍK

Naše společnost sponzoruje mladého nadějného českého šachistu Tomáše Míka. Tomáš Mík se pravidelně umísťuje na předních pozicích v ČR, největším úspěchem je 1. místo na MČR jednotlivců - rapid H12 v Harrachově. Výjimkou nejsou ani mezinárodní akce. V roce 2023 byl na World Cadets Chess Championships v Egyptě, kde se umístil na 37. místě v MS jednotlivců – classic H12 ve městě Sharm El Sheikh. „Chtěl bych poděkovat společnosti ELO TOMAN s.r.o. za poskytnutou finanční podporu.“

ORIENŤÁK V ORLICKÝCH HORÁCH

Rádi jsme podpořili další akci, která se odehrála v našem sousedství, a to Orienťák v Orlických horách. Závodilo se částečně na území CHKO Orlické hory a Přírodním parku Údolí Rokytenky a Hvězdné. Konal se o víkendu 15.-16.června 2024 a zúčastnilo se ho přes 3500 sportovců. Vyzkoušet unikátní trať si mohli jak znalí závodníci, tak začátečníci. Pořadatelé zajistili také bohatý doprovodný program a zábavu pro nejmenší. Akce se velmi vydařila a my se těšíme zase na další ročník.