MOL

Skupina MOLje vedoucí mezinárodní, integrovaná ropná a plynárenská společnost se sídlem v Maďarsku, s více než 75letou tradicí a dlouhodobě stabilními výsledky. Působí ve více než 40 zemích světa a zaměstnává téměř 28 000 lidí. Provozuje čtyři rafinérie a dva petrochemické závody v rámci integrovaného řízení dodavatelského řetězce v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvatsku. Skupina MOL má také vlastní síť více než 2200 čerpacích stanic v 13 zemích střední a jihovýchodní Evropy. Akcie Skupiny MOL se obchodují na burze v Budapešti, Varšavě a v Lucembursku.

Do mezinárodní Skupiny MOL v České republice patří společnosti MOL Česká republika. S 303 čerpacími stanicemi je MOL druhým největším provozovatelem sítě čerpacích stanic na českém trhu. První MOL čerpací stanice v České republice byla otevřena 5. května 2015 v Praze na Barrandově. Silnou pozici zastává MOL také v oblasti velkoobchodu, kde patří k vedoucím obchodním společnostem v oblasti distribuce a prodeje motorových paliv, závodních a leteckých paliv a maziv. Ambicí Skupiny MOL v ČR je stát se první volbou pro zákazníky.

V České republice má společnost MOL ambice dostat značku do nejvyššího standardu. Každá čerpací stanice proto dostává nový design a s ním spojené nové interiérové vybavení. Modernizace s sebou nese i úpravy čerpacích stanic do konceptu Fresh Corner. Momentálně je v České republice otevřeno 249 konceptů Fresh Corner na čerpacích stanicích MOL a další budou do budoucna následovat Čerpací stanice s Fresh Cornery poskytují rozšířenou nabídku kávy z prvotřídních zrn a čerstvého a na místě připraveného občerstvení a základních potravin.

Výrobky značky MOL jsou zastoupeny v následujících kategoriích: