Hydraulika, hydraulické válce, hydraulické hadice, ...

Hydraulika je obor, kde Vám poradíme. Nabízíme široký sortiment jednotlivých prvků pro hydrauliku: hydraulické hadice, hydraulické šroubení, čerpadla, hydraulické rozvaděče, ventily, filtry, válce, agregáty a další příslušenství pro hydrauliku. Dále nabízíme vlastní výrobu hydraulických hadic na armovacím lise HM 325 Uniflex.

Hydraulická zařízení se používají např. ve stavebnictví, v zemědělství, průmyslu i v dopravě. Hydraulika se dá využít prakticky ve všech oborech lidské činnosti.

Výhody hydraulických zařízení:
Přenos velkých sil (F) a tlaků (P): ve srovnání s pneumatikou je to asi desetinásobně větší síla.

Zobrazit více informací


Hydraulické válce
mění tlakovou energii kapaliny na energii mechanickou (lineární mechanická síla a lineární pohyb). Hydraulické válce dělíme na jednočinné a dvojčinné, podle toho v jakých směrech vykonávají svou práci. Jednočinné hydraulické válce mají pouze jeden vstup pro hydraulický olej a pracují tak pouze v jednom směru. Dvojčinné hydraulické válce pak mají dva vstupy a tím je zajištěno, že pracují v obou směrech.

Přímočarý hydromotor (Hydraulický válec) dvojčinný HM1.2
Přímočarý hydromotor (hydraulický válec) je jedním z komponentů hydrostatického systému, kde je energie řízena v uzavřeném okruhu prostřednictvím tlakové kapaliny. Hydromotory mění tlakovou energii kapaliny na energii mechanickou (lineární mechanická síla a lineární pohyb).

Přímočarý hydromotor (Hydraulický válec) dvojčinný je sestaven ze svařované trubky s přesně opracovany´m vnitřním průměrem v toleranci H9. Na ní jsou navařeny připojovací hrdla pro vstup tlakového oleje s vnitřním závitem a zátka společně s pevny´m okem válce. Oko válce i oko pístní tyče je osazeno kloubovy´m ložiskem. Víko pro vedení pístní tyče spolu s těsnícími prvky je našroubováno do trubky pláště válce. Na broušené - leštěné a chromované pístní tyči rozměrové tolerance f7 je z jedné strany navařeno oko, druhy´ konec tyče je osazen pístem.

Lidové označení: Hydraulický píst, Hydraulický válec

Příklad provedení připojovacích otvorů k rovině kývaní:
HM1.2 63/32/160 111A111 - rovnoběžně k rovině kývání
HM1.2 63/32/160 121A111 - kolmo k rovině kýváníHydraulické hadice
Nabízíme zakázkovou výrobu hydraulických hadic na míru se standardními koncovkami DKL na moderním lisu Uniflex HM 325. Široký výběr koncovek a hadic od renomovaných světových výrobců skladem. Výroba s osobním odběrem na provozovně na počkání. Objednávky přes eshop expedujeme do 24 hodin.

Dále nabízíme:
Hydraulické agregáty, hydraulická čerpadla, hydraulické řízení, hydraulické rozvaděče, hydraulické filtry, hydraulické hadice, hydraulické akumulátory, hydraulické válce, hydraulické ventily, hydraulické motory (hydromotory), hydraulické šroubení, olejové nádrže, manometry, chladiče oleje, děliče průtoku, převodovky, rychlospojky, hydraulické rotátory, příslušenství k hadicím.
 
  • Výrobce
Zobrazeno: 3672 produktů