Napsali o nás

Na firmě Elo Toman oceňuji nejvíce flexibilitu, profesionální úroveň poradenství, široké skladové zásoby, přehledný e-shop a příjemný lidský přístup k zákazníkům, ať už se jedná o velkého obchodního partnera nebo jednotlivce.

Rubena s.r.o. Martin Vostřes

Společnost Saint Gobain spolupracuje s firmou Elo Toman již několik let, a to ve více výrobních závodech. Na spolupráci oceňuji prozákaznický přístup i otevřenost při jednání. Elo patří mezi naše klíčové dodavatele v oblasti MRO. I proto mohu označit náš obchodní vztah jako partnerský.

SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o. Pavel Dvořák

Moje firma spolupracuje s firmou ELO TOMAN víc než 10 let. Na firmě si nejvíce cením sortimentu, který nabízí. Zboží nabízené zboží je od kvalitních dodavatelů a za příznivé ceny. Co nelze přehlédnout je personál, který profesionálně ovládá danou problematiku, vždy si ví rady, je příjemný a se zájmem vždy poradí a nějakým způsobem najde řešení. Tuto firmu vřele doporučuji všem kamarádům a kolegům. Dalším kladem jsou přehledné a fungující webové stránky. Děkuji a víc takových firem.

Jaromír Novotný

S firmou Elo Toman spolupracujeme řadu let. Je to spolehlivý obchodní partner. Oceňuji profesionální přístup a zároveň přátelské jednání se zákazníkem, poradenskou podporu a velké skladové zásoby.

TROMA spol.s.r.o. Josef Trojan

Spolupráci s touto společností i její předcházející formou datujeme už od
druhého desetiletí. Tím, že naše vzájemná spolupráce tak dlouho funguje, znamená to, že jsme s tímto dodavatelem spokojeni. Sortiment, ceny, dodávky v množství, kvalitě i ceně jsou
přínosem. S potěšením pozoruji růst této společnosti. Smysluplné rozšiřování sortimentu je
výhodou i pro celé portfolio jejich odběratelů. Maloobchodní prodejna v Žamberku nabízí
vysoce profesionální služby všem příchozím z ulice. O tom jsem se také osobně přesvědčil.
Pokud někdo váháte s navázáním spolupráce, určitě si nechte zpracovat první nabídku a
uvidíte :-)

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. Roman Toth